→• TWILIGHT SAGA •→• ACTORS•→• INFO •→•Me
Home!↓

↑ NAVIGATION SITE ↑


(Rychlý servis, zadarmo na požádání)↑↑↑
/Pouze pro členy "Twilmaniaci",více info v rubrice↑/

Omluvte že nepřidávám články tak jak bych měla,však to znáte škola,učení a vše co ktomu patří ..ale snažím se aktualizovat každý den.. :),Affiliates obíhám poctivě!Děkuji Za pochopení Goody.


kristen žárlí na roba

17. července 2009 v 11:42 | Goody
Nové vydaní časopisu InTouch...Kristen se svěřila .... "Trápí mě,že si Robert až moc rozumí se svojí sexy novou kolegyní".

Nekonečná upíří love story má další vzrušující pokračování ! Poté co se Kristen Stewart a Robert Pattinson konečně sblížili,už je zase ohen na střeše.Robert se totiž nedokáže udržet a flirtuje ostošest!Zatímco Kristen nyní točí "The Runaways" v Los Angeles,laškuje herec při natáčení "Remember Me" v New Yorku s půvabnou kolegyní Emilií de Ravin.Kristen vidí rudě!Pokaždé když mu zavolá a on jí nedpovídá, je úplně na nervy.Má hrozný strach že se do Emilie zamiluje.Prozradil kamarád.A kristen má bohužel všechny důvody k obavám - Krásná Emilie ,známá se seriálu "lost",se právě rozvedla s manželem Joshem Janowiczem a už dělá oči na nového hvězdného kolegu. "Robert by mohl být jejím utěšitelem je přesně její typ" říká znamý.Kristen je v šoku !Vždyt mezi ní a Robertem to poprvé zajiskřilo také při natáčení , proto se příšerně bojí že stejně flirtuje i s Emilíí.Robert a blondata kráska se nevýdají jen na place,sblížili se i v zahradě v hotelu "Bowery".
"posadila se vedle něho a nejradši by poněm skočila" říká insider.Žeby už Rob na Kristen zapoměl ? "proněj je dobývání největší zábava,a protože má Kristen ted jistou,už ho víc nezajímá.

Jeden scan z časopisu InTouch :
MŮJ NÁZOR : Roberte Prober se !!! Vzdyt sis tak přál Kristen a ted ji máš nadosah ! a hlavně mě ktobě ta "bloncka" prostě nesekne ! .... ta po tobě vyjíždí jak fena po psoj .... prostě nenech se a bud s kristen ! čeká na tebe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik máš nohou ?

KlicQ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

chceš se na něco zeptat ? NA COKOLIV ptej se TADY MÁŠ MOŽNOST